Contactgegevens

        Jolanda van de Wege
   Lavendelstraat 5
   4431EG 's-Gravenpolder
   info@jolandavandewege.nl
  (0113) 202 184

Foto-Jolanda-6.jpg

Links

Musici

Hugo van der Meij: www.hugovandermeij.nl
Jan Rozendaal: www.janrozendaal.nl
Peter Wildeman: www.peterwildeman.nl
Mark Brandwijk: www.markbrandwijk.nl
Carina Bossenbroek: www.carinabossenbroek.nl
Jan Teeuw: www.janteeuw.nl
Marinus van Slooten: www.marinusvanslooten.nl

 

Koren 

Christelijk Jongerenkoor Matthanja: www.matthanja.nl
Jong Mannenkoor Salomo: www.mannenkoorsalomo.nl

 

Diversen

Boekuus Van de Wege: www.boekuusvandewege.nl
Pieter de Visser Media: www.pieterdevisser.nl
Dirk van Voorst Recording: www.vvrecording.nl
Omnis Cantare: www.omnis-cantare.nl

 

 

Deze website maakt gebruik van cookies. Door gebruik te maken van deze website gaat u hiermee akkoort. Voor meer informatie: klik hier.